وضعیت پاسگاه های مرزی استان ایلام بهبود یافت
وضعیت پاسگاه های مرزی استان ایلام بهبود یافت

1395/11/25 دوشنبه

تکمیل طرح های برق رسانی به سه پاسگاه و برجک دیده بانی و بازسازی پاسگاه های مرزی استان ایلامبا تلاش مدیریت نظارت بر طرح های عمران مناطق نفتخیز؛
وضعیت پاسگاه‎های مرزی استان ایلام بهبود یافت

مدیریت نظارت بر طرح های عمران مناطق نفتخیز از تکمیل طرح های برق رسانی به سه پاسگاه و برجک دیده بانی و بازسازی پاسگاه های مرزی استان ایلام خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح های عمران مناطق نفتخیز از تکمیل طرح های برق رسانی به سه پاسگاه و برجک دیده بانی و بازسازی پاسگاه های مرزی خبر داد و گفت: این طرح ها شامل پاسگاه های مرزی دو چشمه، شور شیرین و کانی سخت در ارتفاعات منطقه مهران و همچنین پاسگاه مرزی فکه در انتهای حوزه استحفاظی هنگ مرزی دهلران می شود.

بر اساس این گزارش، پاسگاه های مرزی دوچشمه، شور شیرین و کانی سخت به دلیل قرارگیری در ارتفاع و عدم امکان دسترسی به امکانات در شرایط نامناسبی قرار داشت به طوری که آب رسانی به این پاسگاه به وسیله تانکر و گاز با کپسول و برق پاسگاه نیز به وسیله موتور برق تأمین می شد.

همچنین پاسگاه مرزی فکه به دلیل قرارگیری در نقطه صفر مرزی و دورافتادگی از مناطق مسکونی شرایط نا مساعدی داشت.

به گزارش NIOC، مدیریت نظارت بر طرح های عمران مناطق نفت خیز با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 800 میلیون ریال در دو حیطه به منظور بهبود وضعیت پاسگاه‌های مرزی وارد عمل شد و در پروژه‌ای تأمین پروژکتورها و بازسازی هفت پاسگاه‌ مرزی استان ایلام را در دستور کار قرار داد.

همزمان به موازات این پروژه، برق رسانی به پاسگاه‌های دوچشمه، شور شیرین، کانی‌سخت، فکه و یک برجک مرزی به طول حدودی 48 کیلومتر را تأمین مالی کرد.

پروژه‌های مذکور در حال حاضر به اتمام رسیده است و نیروهای مرزبانی در حال حاضر با استفاده از برق در دسترس از آسایش بیشتری برخوردار هستند.

همچنین در شب با استفاده از پروژکتورهای نصب شده در پاسگاه‌ها و دوربین‌های دید در شب فعالیت مرزبانی تسهیل شد.

شماره خبر: 7/22765

 
امتیاز دهی
 
 


         صفحه اصلی     آخرین اخبار     گزارش     مسئولیت اجتماعی     گالری عکس     تماس با ما     درباره ما


        کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت است.
        بهترین وضوح با اندازه 748*1024 می باشد.
خانه | بازگشت |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما