کمک به آبادانی مناطق نفت خیز با افتتاح 32 پروژه عام المنفعه در دهه فجر
کمک به آبادانی مناطق نفت خیز با افتتاح 32 پروژه عام المنفعه در دهه فجر

1396/11/23 دوشنبه

کمک به آبادانی مناطق نفت خیز با افتتاح 32 پروژه عام المنفعه در دهه فجر


امیریان تشریح کرد؛

کمک به آبادانی مناطق نفت‎خیز با افتتاح ۳۲ پروژه عام‌المنفعه در دهه فجر

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز از افتتاح ۳۲ پروژه عام‌المنفعه در دهه فجر خبر داد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن امیریان با اشاره به افتتاح ۳۲ پروژه‌ عام‌المنفعه در دهه فجر، گفت: این پروژه ها شامل ۱۷ پروژه در استان خوزستان، ۷ پروژه در بوشهر، ۵ پروژه در چهارمحال و بختیاری، ۲ پروژه در استان کهگیلویه و بویر احمد و یک پروژه در استان خراسان شمالی است.

وی افزود: از ۱۷ پروژه استان خوزستان ۵ پروژه ورزشی، ۳ پروژه آموزشی، ۲ پروژه خدماتی، ۵ پروژه کمک به توسعه و سازماندهی شبکه برق و ۲ پروژه بهداشتی و درمانی است که یک بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی در دشت آزادگان مهم‌ترین این پروژه‌ها است.

امیریان با بیان اینکه هفت پروژه استان بوشهر در زمینه اجرای طرح هادی مناطق و پنج پروژه استان چهارمحال و بختیاری شامل مدرسه ۱۰ کلاسه «سورشجان» و سالن‌های ورزشی زیر نظر آموزش و پرورش است، افزود: همچنین ۲ پروژه کهگیلویه و بویراحمد هم شامل سالن ورزشی «سروک» و مجموعه ورزشی محمدآباد است. یک سالن ورزشی هم در خراسان شمالی تحویل ورزش و جوانان این استان شده است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز با بیان اینکه این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۳۴ میلیارد تومان اجرا و آماده بهره‌برداری شده‌اند. افزود: با توجه به تاخیر در پرداخت اعتبارات بعضی از پروژه‌ها در آینده نزدیک آماده و تا پایان سال افتتاح می‌شوند، زیرا گشایش اعتبار برای این پروژه‌ها به‌تازگی انجام شده است.

 
امتیاز دهی
 
 


         صفحه اصلی     آخرین اخبار     گزارش     مسئولیت اجتماعی     گالری عکس     تماس با ما     درباره ما


        کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت است.
        بهترین وضوح با اندازه 748*1024 می باشد.