401 پروژه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت
401 پروژه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت

1396/1/20 يكشنبه
بهره‎برداری از ٤٠١ پروژه مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در دولت یازدهم
           

۱۰:۲۴ (چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵)
مدیریت نظارت بر طرح‎های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران در دولت یازدهم، تکمیل و بهره‎برداری از ٤٠١ پروژه را در بخش‎های مختلف حیطه مسئولیت‎های اجتماعی صنعت نفت در کارنامه خود ثبت کرده است.
به گزارش شانا، از زمان آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون، ٤٠١ پروژه به ارزش بیش از ٣٨٥ میلیارد تومان در حوزه‎های مختلف آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه و خدماتی از سوی مدیریت نظارت بر طرح‎های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران تکمیل و بهره‎برداری شده است.

بر اساس اعلام مدیریت برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، از مجموع این ٤٠١ پروژه، ١٤٤ پروژه در بخش آموزشی، ١١٥ پروژه در بخش ورزشی، ٩٠ پروژه در بخش بهداشتی، ٤٤ پروژه در بخش خدماتی و ٩ پروژه در بخش راه به بهره‎برداری رسیده است.

مدیریت نظارت بر طرح‎های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران از زمان آغاز به کار دولت یازدهم در سال ٩٢ تا پایان این سال، ٥٧ پروژه به ارزش ٢٣ میلیارد و ٧٥٤ میلیون تومان را تکمیل کرد و در سال ٩٣ نیز ١٠٦ پروژه با ارزشی بالغ بر ٣١ میلیارد و ٤٩٠ میلیون تومان را در مسیر ایفای مسئولیت‎های اجتماعی صنعت نفت اجرایی کرد.

توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی در شرکت ملی نفت ایران در سال ٩٤ به اوج خود رسید به طوری که طی این سال، ١٦٥ پروژه مسئولیت اجتماعی به ارزش ٢٦٢ میلیارد و ٧٠٠ میلیون تومان تکمیل و بهره برداری شد.

از ابتدای امسال تاکنون نیز ٧٣ پروژه به ارزش حدود ٦٨ میلیارد تومان تکمیل شده است که پیش‎بینی می‎شود این میزان تا پایان سال به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

بر اساس این گزارش، توجه به حوزه مسئولیت‎های اجتماعی در صنعت نفت در سال‎های اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است به‌طوری‎که به این منظور، بسته‎های کاری مجزایی برای فعالیت های CSR در پارس جنوبی و غرب کارون تعریف شده و به تصویب شورای اقتصاد رسیده است. در صورت تصویب نهایی این بسته‎ها و اجرایی شدن آن، سه درصد از اعتبارات مصوب طرح‎های توسعه ای هر یک از این مناطق به حوزه مسئولیت اجتماعی اختصاص می‎یابد. 

 
امتیاز دهی
 
 


         صفحه اصلی     آخرین اخبار     گزارش     مسئولیت اجتماعی     گالری عکس     تماس با ما     درباره ما


        کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی شرکت ملی نفت است.
        بهترین وضوح با اندازه 748*1024 می باشد.